Geslaagden Singelland

Singelland Openbare Scholengemeenschap voor pro, oom, vmbo, havo, atheneum, gymnasium en isk, met vestigingen in Drachten, Burgum en Surhuisterveen.

Singelland Van Haersmasingel, Drachten

Vmbo horeca, bakkerij & recreatie basisberoepsgerichte leerweg:

Gerjan Spijker, Surhuisterveen.

Vmbo media, vormgeving & ICT basisberoepsgerichte leerweg:

Johan Zwart, Houtigehage.

Vmbo produceren, installeren & energie basisberoepsgerichte leerweg:

Andries van der Klok, Houtigehage; Mathijs Zuidema, Surhuisterveen.

Vmbo theoretische leerweg:

Erwin de Haan, Augustinusga.

Singelland Het Drachtster Lyceum, Drachten

Havo:

Maikel van Dijk, Surhuisterveen; Menno Dijkstra, Eastermar; Myrthe Jansen, Surhuizum; Steff Kooistra, Houtigehage; Hendrik Kooistra, Harkema; Lisanne Ophuis, Harkema; Jodi Schievink, Harkema; Janiek Veenstra, Houtigehage; Willem de Vries, Eastermar; Jeannet van der Wiel, Harkema.

Atheneum:

Hiske de Boer, Eastermar; Bente Nauta, Surhuisterveen; Rindert Venema, Eastermar; Mark van der Wijk, Houtigehage.

Singelland VO Surhuisterveen

Vmbo bouwen, wonen en interieur kaderberoepsgerichte leerweg:

Falco Bierma, Kootstertille; Tycho van Dijk; Theun de Haan, Eastermar; Mike Meetsma, Augustinusga; Johannes Storm, Surhuizum.

Vmbo mobiliteit en transport basisberoepsgerichte leerweg:

Dicky Jager, Harkema; Iwan Praamstra, Kootstertille; Taeke van der Veen, Harkema; Jarno van der West, Harkema.

Vmbo mobiliteit en transport kaderberoepsgerichte leerweg:

Johan Hiemstra, Harkema; Duco de Hoop, Noardburgum; Tjalling Veenstra, Surhuizum; Wout van der Velde, Surhuizum.

Vmbo dienstverlening en producten basisberoepsgerichte leerweg:

Arthon Bouwer, Drogeham; Emily Elzinga, Harkema; Andries Gal, Augustinusga; Brian de Jong; Iris Nitschkowsky, Opende; Jennie Wijma, Harkema.

Vmbo sport, dienstverlening en producten kaderberoepsgerichte leerweg:

Mark Alma, Harkema; Marco Jager; Andy Nijboer, Boelenslaan; Mayk Numan; Sander Ritsma, Opende; Kristian Taal, Drogeham; Hannah Tienstra, Rotsterhaule; Johan Veenstra, Augustinusga; Jildau Vellinga, Noardburgum; Jille Visser, Harkema; Ilse de Vries, Opende; Corwin Westerhof, Opende.

Vmbo zorg en welzijn basisberoepsgerichte leerweg:

Ezzat Abdel-Halim; Mohammad Ghariri; Hendrik Koops, Harkema; Patricia Makelaar, Harkema; Sanne Meijer, Harkema; Lorianne Vries, Harkema; Dylan IJbema, Opende; Jetty van der Zwaag, Harkema.

Vmbo zorg en welzijn kaderberoepsgerichte leerweg:

Branco Bakker; Anne Wietske Bremer, Drogeham; Baukje van Dekken, Boelenslaan; Marijke Elzinga, Harkema; Marieke Elzinga, Augustinusga; Hanny Henstra, Harkema; Ilse Hoeksema, Kootstertille; Anne-Harm Hoekstra, Kootstertille; Jellie Poelman; Silke Steendam, Kootstertille; Lutske van der Veen, Noardburgum; Ilse van der Veen, Boelenslaan; Mariëlle Wedzinga, Drogeham.

Vmbo theoretische leerweg:

Tim Banga, Houtigehage; Nynke Batema, Harkema; Wietske Bekkema, Harkema; Cato de Boer, Opende; Shakira de Boer; Angela Boersma, Opende; Daniëlle Boersma; Harmen Pieter Bosch, Harkema; Jesse Bosma, Harkema; Franke Bouwer; Allissa Bron, Harkema; Yassine Bulthuis, Boelenslaan; Sieberen Dam; Silke Dijkstra, Twijzel; Imke Dijkstra, Opende; Jesmer Dolsma; Henriëtte van den Einden, Harkema; Rosita Feenstra, Kootstertille; Lyanne Gerdez, Harkema; Johan Gjaltema, Surhuizum; Sigrid de Haan, Harkema; Alisa Hamstra, Harkema; Janouk Heidbuurt, Drogeham; Sanne Hoeksma, Kootstertille; Tessa Hoekstra, Opende; Sander Hoekstra, Harkema; Johannes Jansma, Harkema; Wibo Jissink; Maaike de Jong, Opende; Regina Kazemier, Harkema; Margriet Kootstra, Harkema; Durkje van der Meer, Harkema; Joke van der Meer, Kootstertille; Sietze van der Meer, Harkema; Femke van der Meer, Harkema; Shana van der Meer, Harkema; Kenneth van der Meijde, Harkema; Linda van der Meulen, Boelenslaan; Luna Muijs, Opende; Kevin Nauta, Surhuizum; Janne Nicolai, Opende; Patrick Prins, Drogeham; Naomi Reinders, Drogeham; Gerben Rispens, Surhuizum; Daniëlle Roskammer, Boelenslaan; Celine Smedes, Harkema; Jitze Snip, Opende; Helena Storm; Rianne van der Tuin, Harkema; Geert van der Tuin, Harkema; Anna Valk, Eastermar; Jurryt van der Veen; Hille Veenstra, Surhuizum; Jordy Veenstra; Gerke Veenstra, Opende; Hannah van der Veer; Judith Vehe, Opende; Eline Visser; Daniëlle Visser, Opende; Hilda Wagenaar; Lisanne Wiesenekker, Eastermar; Gerda Witteveen; Martine Zuiderveld, Harkema.

(geen woonplaats = Surhuisterveen)

Singelland Burgum

Vmbo theoretische leerweg:

Rick Boonstra, Noardburgum; Franciska Bouius, Zwagerbosch; Folkert de Haan, Noardburgum; Yvonne ten Kate, Noardburgum; Nynke Koops, Eastermar; Jarno Kuitert, Feanwâlden; Hessel Nicolai, Feanwâlden; Dian Reiding, Kootstertille; Jurjen van Rijs, Feanwâlden; Jim Steunebrink, Noardburgum; Elena Venema, De Westereen.