Geslaagden van het C.s.g. Dockingacollege Dokkum/Ferwert

De geslaagden van het C.s.g. Dockingacollege Dokkum/Ferwert.

VMBO;

Basisberoepsgerichte leerweg;

Bouwen, wonen en interieur; Sander Boersma, Driezum, Dylan Cuperus, Metslawier, Luuk Dijkstra, De Westereen, Gerard Faber, Anjum, Lennart Kingma, Ferwert, Tjalling Schotanus, Westergeest, Harmen Talma, Feanwalden.

Economie en ondernemen; Erik Herder, Munein, Dela Sabuni, Damwald, Silke Schoorstra, Dokkum, Zohra Tack, Holwerd, Evelien de Vries, Ternaard.

Produceren, installeren en energie; Hessel Bierma, Holwerd, Wesley Elzinga, Triemen, Bas Jansma, Burdaard, Lennard Visser, Damwald.

Voertuigentechniek; Hans van der Boon, Twijzelerheide, Wybren Cuperus, Oosternijkerk, Simon Elzinga, Damwald, Jacob Hiemstra, Feanwaldsterwal, Hylco van der Meer, Feanwalden, Frederik Sliep, Dokkum, Remco Westra, Feanwalden.

Zorg en welzijn; Sabina Arjaans, Damwald, Ashley Berendsen, Oosternijkerk, Marije de Bruin, Feanwalden, Sanne Bultema, Holwerd, Inge Buursma, Ferwert, Fleur Cuperus, Dokkum, Jelly van Dijk, Anjum, Riemer Dijkstra, Dokkum, Dominique van Engelenburg, Dokkum, Arianne Hiemstra, Blije, Demi Hoekstra, Ee, Johanna de Jong, Damwald, Nynke Jouta, Hallum, Miranda Keegstra, Hallum, Anita Pijnacker, Broeksterwald, Nina Poutsma, Hantum, Elizabeth Rozema, Driezum, Nina Salasse, Ferwert, Fardau Schaap, Holwerd, Anneke Sloot, Anjum, Anouk Sluijmer, Dokkum, Fleur Twijnstra, Damwald, Esmay van der Velde, Walterswald.

Kaderberoepsgerichte leerweg;

Bouwen, wonen en interieur; Jorrit Akkerman, Ginnum, Ale Alma, Morra, Wouter de Bruin, Wierum, Fedde Elzinga, Dokkum, Wilko van der Hout, Hantum, Thomas Kingma, Damwald, Gerben Lei, Moddergat, Anco Schipper, Feanwaldsterwal, Jeffrey Wormmeester, Dokkum.

Economie en ondernemen; Rene Adema, Dokkum, Johannes Dijkstra, Ternaard, Bas Greijdanus, Ferwert, Sybrand Hellinga, Dokkum, Janita Hoeksma, Dokkum, Lotte van Hof, Dokkum, Stefan Hoogterp, Dokkum, Larissa Laan, Dokkum, Marcel Miedema, Oosternijkerk, Marcus Rottiné, Dokkum, Wesley Visser, Broeksterwald, Marten Wouda, Ee.

Produceren, installeren en energie; Feije Gaatze Bosma, Westergeest, Roland Bosma, Walterswald, Harold Halbesma, De Westereen, Sietse Hazewindus, Ferwert, Jarno van der Lei, Damwald, Patrick Loonstra, Damwald, Gerwin Roelof Procee, Feanwalden, Arjen Tabak, Dokkum, Germer van der Weg, Ternaard.

Voertuigentechniek; Gido Heeringa, Holwerd, Silke Liemburg, Oosternijkerk, Sietse van der Meulen, Ee, Michel Sprietsma, Dokkum, Johannes Talma, Wierum.

Zorg en welzijn; Johanna Bergsma, Ternaard, Sanne Bilker, Raard, Grace Boonstra, Dokkum, Iris Dijkstra, Dokkum, Marissa Dijkstra, Anjum, Jitske Drost, Hiaure, Nathalie van Duinen, Ferwert, Noa Faber, Wierum, Evelien van Harskamp, Feanwalden, Doutsen Hoogland, Ternaard, Leonie de Jong, Dokkum, Ronny de Lau, Blije, Hester van der Meer, Damwald, Aniek van der Meulen, Damwald, Ivana Penningnieuwland, Metslawier, Bianca Postma, Dokkum, Jim Reibestein, Damwald, Christina Sluymer, Ternaard, Rosaly Stolz, Dokkum, Esther Straatsma, Dokkum, Nanda Tienstra, Ternaard, Marrit Venema, Dokkum, Yranka Vledder, Driezum, Maria Wahbe, Dokkum, Marianne van der Woude, Damwald, Amy Zwart, De Westereen.

VMBO Theoretisch; Sanne van Amersfoort, Dokkum (cum laude), Britt Ammersken, Dokkum, Rick Bergsma, Dokkum, Demi van der Bij, Dokkum, Bram de Boer, Burdaard, Paul de Boer, Dokkum, Tekla Boom, Dokkum, Jenny Bos, Dokkum, Meinsina Boscha, Anjum, Johannes Buikema, Dokkum, Diogo Cachão Batalha, Dokkum, Swannette Cuperus, Oosternijkerk, Esther Dijkstra, Oosternijkerk, Jorben Dijkstra, Dokkum, Lisanne van Duinen, Holwerd, Willem Feenstra, Dokkum, Iza van der Gang, Dokkum, Linda Groen, Dokkum, Xander Groeneveld, Dokkum, Anna Groenia, Paesens, Simon Haagsma, Dokkum, Tessa Haaksma, Dokkum, Rick van der Harst, Dokkum, Jeldou van der Heide, Dokkum, Rienk Heidstra, Dokkum, Arnold Hiemstra, Sibrandahus, Danny Hiemstra, Marrum, Sjoerd Hietkamp, Dokkum, Patrick Hoekstra, Dokkum, Jannes Doede Hofman, Dokkum, Mees Iedema, Hantumeruitburen, Alie Jellema, Ee, Nils Jorritsma, Dokkum, Patrick Kingma, Dokkum, Wessel Kingma, Burdaard, Hidde Knijff, Raard, Rick Koenen, Dokkum, Janna van der Kooi, Ternaard, Chantal Koonstra, Dokkum, Thymo Koopmans, Wierum, Sytse Koree, Anjum, Sil van der Land, Aalsum, Tjitske van der Linden, Ternaard, Ager van der Meulen, Hiaure, Sandra Mulder, Dokkum, Beis Nišic, Dokkum, Hilde Nutma, Wetsens, Meike Pebesma, Dokkum, Amanda Post, Wierum, Durkje Lotte Post, Paesens, Ronald Post, Wierum, Esther Procee, Dokkum, Jesmer Raap, Dokkum, Julia Ringnalda, Dokkum, Arjen Schregardus, Lioessens, Julia Sijtsma, Dokkum, Lidewij Sijtsma, Ternaard, Quinty Sinia, Dokkum, Jan Berend Sipma, Lioessens, Mervin Snip, Hiaure, Christine Spijksma, Morra, Luuk Steenbeeke, Burdaard, Tjitske Stienstra, Holwerd, Anna Reinouw Tibma, Ee, Sytze Tijtsma, Anjum, Lusilla van der Veen, Nes (D), Marye van der Veen, Holwerd, Myla Verra, Dokkum, Durk Visser, Paesens, Jurjen Visser, Oosternijkerk, Selena Visser, Nes (D), Tineke Visser, Paesens, Anna Pytsje Waaksma, Ternaard, Lisa Westra, Dokkum, Eva Willebrands, Dokkum, Paula Wissmann, Dokkum, Pieter van der Woude, Hantumeruitburen, Erik Zijlstra, Ternaard, Erik Zuidema, Dokkum.

Vmbo theoretisch locatie Ferwert; Jitske Bakker, Hallum, Chris Yoran Beintema, Blije, Nick Brantsma, Hallum, Hylke Dijkstra, Ferwert, Jelmer Heins, Hallum, Nikita Kootstra, Hallum, Marije Kromah, Holwerd, Arjen Link, Ferwert, Aan van der Meulen, Hallum, Thomas Niemarkt, Hallum, Marrit Osinga, Marrum, Johan Spoelstra, Ferwert, Erven Hessel Swart, Hallum, Maïmouna Sylla, Hallum, Anke Tijseling, Hallum, Myrthe van der Veen, Holwerd, Dirlanda de Vries, Hallum, Isis van der Woude, Hallum, Annette Woudwijk, Hallum.

Havo; Sieberen Adema, Dokkum, Sander Albers, Dokkum, Max van Amersfoort, Dokkum, Anna Lynn Bakker, Lioessens, Maria Bakker, De Westereen, Ids de Beer, Raard, Jordi de Beer, Dokkum, Marieke de Beer, Dokkum, Joël Bekhof, Dokkum, Lydia Beumer, Hallum, Rixt Bilker, Holwerd, Izah Bloemhof, Dokkum, Merle Blom, Dokkum, Ola Bouma, Engwierum, Sander Braam, Oudwoude, Reinder Brandsma, Damwald, Sander Brandsma, Dokkum, Pieter de Bruin, Wierum, Warner de Bruin, Brantgum, Coby Buikema, Dokkum, Irsa Buningh, Dokkum, Jonne Buursma, Ferwert, Alisa Dijkstra, Broeksterwald, Anneke Dijkstra, Raard, Hotze van Doorn, Dokkum, Johannes Drost, Reitsum, Abram Ensel, Dokkum, Bente Fahner, Dokkum, Chris Feenstra, Dokkum, Thirza Fekkes, Hegebeintum, Sytze Frietema, Ferwert, Bente Gies, Wierum, Sytske de Graaf, Engwierum, Hedzer Grijpstra, Brantgum, Tsjerk-Tamme Haakma, Damwald, Ester Hempenius, Burdaard, Jornt Hendriks, Damwald, Jesse Jan Hoekstra, Dokkum, Marit Hoekstra, Dokkum, Selle Hoogterp, Dokkum, Sijanne Huisma, Driezum, Hennie Inia, De Falom, Tys Jansen, Broeksterwald, Klaas Pieter Jellema, Dokkum, Pietsje Jellema, Nes (D), Louise de Jong, Westergeest, Marrit de Jong, Dokkum, Willianne de Jong, Dokkum, Anika Jorritsma, Rinsumageast, Jitze Jan Kerkstra, Rinsumageast, Janneke Kooistra, Broeksterwald, Jitze Krol, Dokkum, Jantina Leegstra, Dokkum, Richard Leistra, Dokkum, Dirk van der Lep, Ferwert, Hendrik Link, Ferwert, Diederik Lodewijks, Feanwalden, Roy Lohstroh, Damwald, Gerard van Meekeren, Broeksterwald, Esmee Mellink, Dokkum, Ingrid van der Meulen, Damwald, Margriet van der Meulen, Rinsumageast, Ciska Mulder, Dokkum, Sander Otte, Ferwert, Johan Pilat, Driezum, Janieke van Poele, Damwald, Anne Postma, Broeksterwald, Thom Rauwerda, Readtsjerk, Maurice Reinders, Dokkum, Noa Rekker, Dokkum, Marit van Rooijen, Westergeest, Aafke Jeltje Rosier, Broeksterwald, Lars Rozema, De Westereen, Britt Ruigrok van der Werve, Blije, Jouke Schat, Damwald, Marije Schilstra, Dokkum, Lubbert Schregardus, Dokkum, Amra Seelt, Holwerd, Tjeerd van Seggeren, Damwald, Serena Shahbazi, Dokkum, Marrit Sijens, Wierum, Daniël Sijtsma, Rinsumageast, Naomi Sijtsma, Aalsum, Rienk Sjoerdsma, Damwald, Nynke Slagman, Ternaard, Noah Stavorinus, Triemen, Alina Stellema, Dokkum, Edser Stuursma, Engwierum, Jan Douwe Tangerman, Feanwalden, Mindert Turkstra, Driezum, Demi van der Veen, Broeksterwald, Elbrecht van der Veen, Reitsum, Titia van der Veen, Rinsumageast, Birgit Veenstra, Dokkum, Caya Verbeek, Blije, Brian Visser, Walterswald, Neeltsje Visser, Broeksterwald, Ype Eelco Visser, Damwald, Hilde Vlasma, Raard, Andries Vlasman, Ternaard, Jan Vlasman, Ternaard, Christien Vreugdenhil, Dokkum, Anne-Freerkje de Vries, Broeksterwald, Dagmar de Vries, Damwald, Jelmar de Vries, Dokkum, Mariëlle de Vries, De Westereen, Thirsa de Vries, Dokkum, Kayleigh van der Wal, Holwerd, Rianne van der Weg, Ternaard, Jouwert Wielinga, De Falom, Pascal Wiersma, Dokkum, Reidina Wijma, Damwald, Anneke Wit, Damwald, Bé Wouda, Dokkum, Wietske Ypma, Dokkum, Christien Zijlstra, Driezum, Myrthe Zijlstra, Dokkum.

Atheneum; Nadia Arjaans, Dokkum, Koen Blom, Dokkum, Nynke Blom, Dokkum, Fardau Dijksma, Damwald, Esmee Dijkstra, Dokkum, Iris Dijkstra, Dokkum, Lianne Dijkstra, Dokkum, Ivan Draijer, Dokkum, Hessel de Haan, Morra, Martine Hellinga, Dokkum, Leo Hoekstra, Damwald, Gerwin de Jager, Dokkum, Albert de Jong, Twijzelerheide, Anouk de Jong, Dokkum, Rixt de Jong, Dokkum, Sietse de Jong, Dokkum, Marisa Kooistra, Damwald, Hindrik Kroes, Damwald, Saskia Kroes, Dokkum, Harm Kroodsma, Engwierum, Henriëtte Kuipers, Dokkum, Ilse Nauta, Triemen, Marit Nicolai, Dokkum, Jesse Nutma, Dokkum, Linda Ouwerkerk, Holwerd, Minke Reitsma, Walterswald, Martijn Riemersma, Damwald, Marilène Taufik, Dokkum, Nynke Themmen, Oosternijkerk, Davitha Tulner, Walterswald, Marly Visser, Dokkum, Erik de Vries, Dokkum, Jan Egbert de Vries, Broeksterwald, Mart van der Wal, Holwerd, Tjardo van der West, Damwald, Nina Westra, Dokkum, Janiek Wildschut, Dokkum, Liza Zijlstra, Dokkum, Eva van Zuiden, Burdaard.

Gymnasium; Sake Antonides, Holwerd, Niels Burgler, Dokkum, Jan Drost, Reitsum, Tabitha de Haan, Dokkum, Froukje Sliedrecht, Raard, Geert Vastenhoud, Feanwalden, Lianne Visser, Anjum, Iteke Woudstra, Dokkum, Jentje Zaal, Ee.