Geslaagden tweede tijdvak OSG Singelland

In het tweede tijdvak hebben 64 leerlingen van de openbare scholengemeenschap Singelland (voor pro, oom, vmbo, havo, atheneum, gymnasium en isk, met vestigingen in Drachten, Burgum en Surhuisterveen) gedaan. Voor 44 van hen is dit succesvol verlopen. Hierdoor heeft de school een gemiddeld slagingspercentage van 95 procent behaald. Op de BL van de vestigingen Van Haersmasingel en Surhuisterveen werd een score van 100 procent behaald. De havo van het Drachtster Lyceum was het pittigst. Hoewel daar tien van de zestien herkansers hun resultaat verbeterden kwqam het slagingspercentage niet verder dan 88 procent.

Singelland Van Haersmasingel, Drachten

Vmbo Economie & ondernemen kaderberoepsgerichte leerweg:

Yordi Ruijgh, Burgum

Vmbo Horeca, bakkerij & recreatie basisberoepsgerichte leerweg:

Raymon Nobach

Vmbo Horeca, bakkerij & recreatie kaderberoepsgerichte leerweg:

Lotte Dusselaar, Beetsterzwaag; Stijn Veenstra

Vmbo Media, vormgeving & ICT kaderberoepsgerichte leerweg:

Ziggy Elzinga, Oudega; Maikel Veeman

Vmbo Produceren, installeren & energie kaderberoepsgerichte leerweg:

Wiebe Jeeninga, Nijega; Joran Marra, Opeinde

Vmbo Zorg & welzijn kaderberoepsgerichte leerweg:

Ceccilia Aalders, Boelenslaan; Dennis Hoekstra; Philine Kalafatis; Nadien Visser.

Vmbo theoretische leerweg:

Shanna Klok; Coby Leidelmeijer

(geen woonplaats = Drachten)

Singelland Burgum

Vmbo theoretische leerweg:

Anika de Bruin, De Westereen; Dagmar Talman, Hurdegaryp

Singelland Het Drachtster Lyceum, Drachten

Havo: Lars Adema, Nij Beets; Matthijs Dekens; Jesse Felen; Jacob de Haan; Diemer Hummel; Albert Kiestra; Ruben Kijlstra; Alysha Kort; Anna Kunnen, Beetsterzwaag; Hidde van Linde, Nij Beets; Laura Marinus, Surhuisterveen; Wendy Piron, Houtigehage; Rienan Poortvliet, Opende; Anna Tiba Postma; Renske Riemersma, Opeinde; Lotte Rijpkema; Nikos van der Werff

Atheneum: Sherin Brim; Kyra Gebben, Boornbergum; Wouter Langman, Eastermar; Jildert Oppedijk, Siegerswoude; Gor Poghosow

Gymnasium: Luisa Timmermans, Harkema; Coen van Wieringen, Beetsterzwaag

(geen woonplaats = Drachten)

Singelland VO Surhuisterveen

Vmbo bouwen wonen en interieur basisberoepsgerichte leerweg:

Kevin de Boer, Drachtstercompagnie

Vmbo mobiliteit en transport kaderberoepsgerichte leerweg:

Jan Aafko van der Wal

Vmbo zorg en welzijn basisberoepsgerichte leerweg:

Femke van der Kooi, De Westereen

Vmbo zorg en welzijn kaderberoepsgerichte leerweg:

Nine Draaijer, Twijzel

Vmbo theoretische leerweg:

Jelle Brink, Opende; Mark Joan Kuipers; Thom Schievink; Bernardus Mulder, Kollumerzwaag; Gerrit Veenstra, Drachtstercompagnie

(geen woonplaats = Surhuisterveen)

Singelland De Venen (praktijkonderwijs), Drachten

Autotechnicus niv.1: Gerard Mulder, Buitenpost; Mergim Muslija; Christian Wagemans, Waskemeer

Autotechnicus niv.2: Gerrit Haarsma, Nijega; Rinus van der Wal, Garyp

Autotechnicus niv.3: Robbie Nagel

Basisveiligheid VCA: Gerard Mulder, Buitenpost; Mergim Muslija; Christian Wagemans, Waskemeer

Engels KSE1/Op weg naar 1F: Nienke de Boer, Houtigehage; Ceylan Çakir, Oosterwolde; Mike Hoogenberg, Oosterwolde; Thérèse Jansen; Egberdine de Jong, Oosterwolde; Esmee van der Kaap, Haulerwijk; Angelina Meijer; Allard Postma; Berber van Veen, Nij Beets; Douwe Wuring, Oosterwolde

Engels KSE2/1F: Lisa Feenstra, Gorredijk; Bouke Vaatstra, Twijzelerheide

Keukenassistent niv.1: Jeffrey Derks; Mike Hoogenberg, Oosterwolde

Lasverklaring TIG1: Gerrit Haarsma, Nijega

Lasverklaring MAG1: Demoz Fiseha Abraha; Gerrit Haarsma, Nijega

Nederlands KSE1/Op weg naar 1F: Nienke de Boer, Houtigehage; Damantha Brander, Beetsterzwaag; Ceylan Çakir, Oosterwolde; Priscilla Ekhart, Surhuisterveen; Hawa Ibrahim, Burgum; Thérèse Jansen; Egberdine de Jong, Oosterwolde; Angelina Meijer; Gerard Mulder, Buitenpost; Tessa Nijdam; Michel Roskammer, Kornhorn; Lianne Spronk; Christian Wagemans, Waskemeer; Douwe Wuring, Oosterwolde

Nederlands KSE2/1F: Daniëlle Apperloo, Oosterwolde; Tanja Cazemier, Waskemeer; Lisa Feenstra, Gorredijk; Mike Hoogenberg, Oosterwolde; Esmee van der Kaap, Haulerwijk; Allard Postma; Bouke Vaatstra, Twijzelerheide; Berber van Veen, Nij Beets

Pro Veilig Werken: Justin Braam, Siegerswoude; Tim Dekker, Oosterwolde; Brenda Martins Barros; Bianca Stoelwinder, Drogeham; Ruerd Veenstra, Bakkeveen; Wilco de Vries, Langezwaag; Ilse van Wenum

Rekenen KSE1/Op weg naar 1F: Rik Aans, Ureterp; Sakhr Alrazouk; Daniëlle Apperloo, Oosterwolde; Nienke de Boer, Houtigehage; Ruben van den Bosch; Justin Braam, Siegerswoude; Damantha Brander, Beetsterzwaag; Tanja Cazemier, Waskemeer; Priscilla Ekhart, Surhuisterveen; Lisa Feenstra, Gorredijk; Robin Gort; Mike Hoogenberg, Oosterwolde; Thérèse Jansen; Michael de Jong; Esmee van der Kaap, Haulerwijk; Gerard Mulder, Buitenpost; Belinda Ndlovu; Danilo Stoop; Berber van Veen, Nij Beets; Christian Wagemans, Waskemeer; Regina van der Wal, Kootstertille; Arjen Westra, Sumar; Douwe Wuring, Oosterwolde

Rekenen KSE2/1F: Mike Hoogenberg, Oosterwolde; Allard Postma; Bouke Vaatstra, Twijzelerheide

Veiligheidscertificaat EPT/Stapelaar: Christian Wagemans, Waskemeer

Veiligheidscertificaat Reachtruck: Christian Wagemans, Waskemeer

Veiligheidscertificaat Vorkheftruck: Christian Wagemans, Waskemeer

Werken in de keuken SVA1: Damantha Brander, Beetsterzwaag; Ceylan Çakir, Oosterwolde; Thérèse Jansen; Egberdine de Jong, Oosterwolde; Anouk Liewes, Doezum; Angelina Meijer; Michel Roskammer, Kornhorn; Lianne Spronk; Anouk Terpstra; Anne Mare Tolman; Douwe Wuring, Oosterwolde

Werken in de schoonmaak-traditioneel SVA1: Priscilla Ekhart, Surhuisterveen; Thérèse Jansen; Egberdine de Jong, Oosterwolde; Tessa Nijdam

Werken in de winkel: Kimberly Bekkema, Kootstertille; Damantha Brander, Beetsterzwaag; Priscilla Ekhart, Surhuisterveen; Remco Hoekstra; Anouk Liewes, Doezum; Angelina Meijer; Tessa Nijdam; Fokke Numan; Samantha Pranger; Michel Roskammer, Kornhorn; Lianne Spronk; Anouk Terpstra; Anne Mare Tolman; Bouke Vaatstra, Twijzelerheide

Uitstroom naar arbeid: Fatima El-Shafei, Drogeham; Hawa Ibrahim, Burgum; Jelle Hiemstra, Burgum; Jaap van der Leij, Eastermar; Bjürn Ruimveld, Boelenslaan; Rinus van der Wal, Garyp; Melanie Woudstra, Houtigehage

Toegelaten tot het MBO ENTREE: Frank Haan, Bakkeveen; Jordan Rezelman, Drachtstercompagnie

Toegelaten tot het MBO ENTREE/BBL: Tanja Cazemier, Waskemeer

(geen woonplaats = Drachten)